Yurtiçi Kargo Gelmeyen Kargo!

Rukiye S. |

Yurtiçi Kargo sipariş takibinde 26 Ocak'ta verdiğim bir siparişin, 30 Ocak'ta bana teslim edildiği yazıyor ama benim elime kargom ulaşmadı. Hem yanlış bilgi verildi hem de beni mağdur duruma düşürdüler. Dün ve bugün Yurtiçi Kargo'yu arayıp şikayetimi bildirdiğim halde geri dönüş olmadı.

Kargomun geldiği şubeyle zaten irtibat kuramıyorum. 2 tane numarası var, ikisi de geçersiz. Bu nasıl bir hizmet anlayışı ben anlamadım. Mağduriyetimin bir an önce giderilmesini istiyorum.

Etiketler :

Şube Personel Davranışı Geç Teslimat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Rukiye S.
  20 Şubat
  13:24

  26 Ocak'tan beri beklediğim 906694120317 takip no.lu kargom hala elime ulaşmadı. Yurt içi kargo Pendik şubesi kadar isini berbat yapan hatta yapamayan hiçbir kargo şirketi görmedim. Kargomun dağıtımını yapan yilmaz aşkın isimli vatandaş kargomun dağıtım için kendi üzerine haberi olmadan zimmetlendiğini söyledi. Hiç kimsenin birbirinden haberi yok. Müşteri memnuniyeti sıfır. Yaptığım görüşme faturası ürünümün fiyatını geçti. Yurtiçi kargodan şikayetçiyim. Kargomu kaybettiler ve sorumluluğu hiç kimse almak istemiyor. Akli olan bir daha yurt içi kargonun yanından bike geçmez. Tam 1 aydır sizinle uğraşıyorum.

 • Rukiye S.
  10 Şubat
  14:59

  Sayin müşteri ilişkileri yetkilileri. Tarafınızdan dönüş sağlandı ama sorunun çözümüne dair ne bi açıklama yapılmıştır ne de herhangi bir çözüm üretilmiştir. Siparişimi vereli tam 15 gün oldu. Şubeye gittim sordum ve bana verilen yanıt su oldu: Pendik Şubeniz dolayoba şubenize borçlu olduğu için kargom elime ulaşmamiş. 1.si kargom elime ulaşmadıysa neden teslim edildi yazıyorsunuz. 2.si sizin saçma sapan sorunlarınız yüzünden neden ben mağdur oluyorum.

 • 04 Şubat
  16:32

  Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik açıklama yapılmıştır.

  Saygılarımızla,
  Müşteri İlişkileri