Yurtiçi Kargo Gelen Kargom İçin İstenilen Ekstra Ücret!

Emre B. |

Bir hanımefendi Yurtiçi Kargo Armutalan şubeden aradığını belirterek bana şunları dedi, "e*** Bey Yurtiçi Kargo Armutalan şubeden arıyorum, kargonuz geldi şu an şubemizde ve adresinize kargonuzu getirmemizi isterseniz eğer bulunduğunuz adrese özel servis yapacağız ve bunun ücreti 10 TL'dir" Bende tabi ki de şaşırdım kargom gönderici ödemeliydi tüm ödemelerini internetten yaptım ve sadece kargom gelecek alacağım diye bekliyorum.

Bende kendilerine şaka yapıyorsunuz dimi bu ne ücreti böyle dediğim zaman. " Sizin bulunduğunuz adres şehir dışı olarak geçiyor ve o bölgeye teslimatımız özel araç ile yapılıyor ve ücretli" dedi. Ben yıllardır Yurtiçi'yi kullanırım ama ilk defa böyle bir şey ile karşılaştım ve bulunduğum adres şubeye 15-18 km falan. Ben bu durumun Armutalan şubenin suistimali olduğunu düşünüyorum. İşin garip kısmı Yurtiçi'nin arabası 2 saat sonra bizim mahalledeydi. Hani özel geliyordu?

Etiketler :

Şube Personel Davranışı Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 14 Temmuz
  16:50

  Sayın B.

  31407498**** nolu gönderiniz ile ilgili teslimat sorunu hakkında

  Tarafımıza iletilen 5953387 talebiniz ile ilgili Müşteri Hizmetleri Ekibimiz sizleri bilgilendirmiştir.

  Öneri ve taleplerinizi, 444 99 99 Yurtiçi Kargo müşteri hizmetleri ve www.yurticikargo.com İletişim sayfasından bizlere iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Yurtiçi Kargo Müşteri Hizmetlerİ