21 Haziran 2016

Yurtiçi Kargo Geldik Bulamadık Notu Bırakıyor...

Her zaman aynısını yapıyorlar. Eşim tüm gün sabırsızlıkla kargo bekliyor. Beni arayıp kargo firmasını arasana nerede kalmışlar diye söyleyişi veriyor. Bende aynen şu cevabı verdim. Yurtiçi Kargo muhtemelen kapıya "geldik bulamadık" notu yapıştıracak. Boşuna bekleme dememle eve geldiğimde kapının girişindeki notu görmem bir oldu.

Hep aynı şey şubeye gelin kendiniz alın bizi uğraştırmayın ayağına yatıyorlar. Sizin gibi bir şube görmedim her yere şikayet edeceğim. Varsa Şube Lisansınızı iptal etsinler. Şubeye gelip alacaksam benden niye kargo parası alıyorsun?

Gökhan 56 Okunma

Cevaplar

  • Gökhan24 Haziran 2016

    İnsanları keriz yerine koyuyorsunuz. Şirket politikanız gereği midir bilmiyorum. Bir zahmet insanların kapısını çalın. Hadi ilk sefer sağırdık. İkinci seferde mi sağırız. Bir daha asla ama asla Yurtiçi Kargo kullanmayacağım. Kimseye de tavsiye etmeyeceğim.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi21 Haziran 2016

    Sayın, A. Yaşamış olduğunuz teslimat sorunu hakkında Tarafımıza iletilen 5771017 talebiniz ile ilgili Müşteri Hizmetleri Ekibimiz sizleri bilgilendirmiştir. Öneri ve taleplerinizi, 444 99 99 Yurtiçi Kargo müşteri hizmetleri ve www.yurticikargo.com İletişim sayfasından bizlere iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yurtiçi Kargo Müşteri Hizmetler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön