19 Ekim 2016

Yurtiçi Kargo Geldik Bulamadık Bahanesi...

18.10.2016 tarihinde şubeye gelen ve saat 10:00'da dağıtıma çıkan kargomu tüm gün beklememe rağmen teslim etmediler. Bunun üzerine işten geldikten sonra 18:30'da şubeye gidip kargomu almak istedim. Şubedeki bayan 18:00'da sistemin kapandığını ve çok yoğun olduklarını, kargomu teslim etmelerinin imkansız olduğunu söyledi. Kendisi ile tartışmadım ve ertesi gün kargomu almaya razı oldum. Saat 20:10'da Yurtiçi Kargo firmasından geldik ama bulamadık diye SMS geldi. Benim ya da herhangi bir komşumun zili çalınmadı. Saatlerdir evdeyim ve kesinlikle eminim ki kimse kapımı çalmadı. Kargodaki adresim gayet açık ve kolay bir adrestir. Zilde soyadım ve daire numarası yazmaktadır. Şubeniz yoğunluktan dolayı saat 20:10'da adrese geldik bulamadık diye yalan SMS yollamaktadır. 18:30'da araçta olan kargom ve şubenin bugünlük iş bitirmesinden sonra hangi personel saat 20:10'da kargo teslimine gelmiştir?

Alper 175 Okunma

Cevaplar

  • Alper 21 Ekim 2016

    Yarattığınız mağduriyetin ve yalanlarınızın üstünden 3 gün geçti ve hala en ufak bir şey yapmadınız. Gerçekten hayatımda aldığım en kötü hizmetti.

  • Alper 20 Ekim 2016

    Çözüme yönelik hiçbir şey yapılmadı. Aksine verdiğim telefondan bana ulaşılamadığına dair e-mail aldım. Telefonum 7/24 açıktır. Beni arayıp ulaşamamış olmanız sadece yalandır. Ayrıca e-mail ile ulaşabildiniz buyurun sorunu çözüp bana bilgi verin diyeceğim ama oluşturabileceğiniz maksimum mağduriyeti zaten olduşturdunuz. Bu büyüklükteki firma yalan söylemekten başka hiçbir şey yapmıyor. Teşekkür ederim.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi19 Ekim 2016

    Çözüme yönelik işlemler gerçekleştirilmekte olup,müşterimize e-posta adresi üzerinden geri bildirim yapılmıştır. Saygılarımızla Yurtiçi Kargo Servisi AŞ Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön