14 Temmuz 2016

Yurtiçi Kargo Geciken Gönderi ve Kafalarına Göre İş Yapan Şubeniz.

Adrese teslim gönderi adrese uğranmadan şubeden alabilirsiniz diyorlar, şubeye gerekli uyarıların yapılıp 14 Temmuz 2016 tarihinde dağıtıma çıkmasını rica ediyorum. Gönderici bir mağaza olarak yazıyorum. Normal şartlarda bugün teslim edilmesi gerekiyordu gönderim. Aynı gün daha uzağa gönderdiğimiz gönderi teslim olurken şubeniz işi aksatıp müşterime yük bindirmektedir.

Gerekli uyarı ve ikazların yapılıp teslimatın acil yapılması gerekmektedir.

Yılmaz 42 Okunma

Cevaplar

  • Yılmaz21 Temmuz 2016

    İlgili kargonun göndericisiyim. Kargo 19 unda adrese ulaşılmamış 20 sinde geri gelmesi için yönlendirilmiş, müşterim bugün telefon açtı ve kargonun geri döndüğünü haber etti. 1.Zaman kaybım ne olacak? 2.Tekrar göndermek için ücret ödemek istemiyorum. Ve n11 kampanya kodu ile göndermiştim tekrar kampanya kodum yok. 3.Bu şubenizin 3 gün beklemeden geri göndermesinin ceremesini hem müşterim hem biz çekmek zorunda mıyız? 4.Müşteriniz olarak 100 lerce gönderi gönderdim müşteri memnuniyeti anlayışınız sıfır her açtığım kayıtta hiçbir çözüm üretilmiyor.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi14 Temmuz 2016

    Sayın, ŞIMŞEK 20637348**** nolu gönderiniz ile ilgili teslimat sorunu hakkında Tarafımıza iletilen 5953837 talebiniz ile ilgili Müşteri Hizmetleri Ekibimiz sizleri bilgilendirmiştir. Öneri ve taleplerinizi, 444 99 99 Yurtiçi Kargo müşteri hizmetleri ve www.yurticikargo.com İletişim sayfasından bizlere iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yurtiçi Kargo Müşteri Hizmetlerİ

  • Yılmaz14 Temmuz 2016

    bugün 7/24 açık olan adrese uğramadan adrese bilgi notu bırakılmıştır deniliyor, nE şubeye ne bölge müdürlüğüne ulaşabiliyorum nasıl iş? nerede müşteri memnuniyeti böyle istedikleri gibi at koşturacakları bir yer olmadığını birilerinin söylemesi gerekiyor.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön