23 Aralık 2014

Yurtiçi Kargo Geç Teslimat Yapıyor.

17 Aralık 2014 tarihinde FLO-Ziylan Mağazacılık ayakkabı mağazasından alışveriş yaptım ve ilgili firma Yurtiçi Kargoya teslimat yapılmış. Kargo ertesi gün Ankara'ya gelmiş ancak Dikmen dağıtım merkezine gitmiş. Onlar tekrar iade etmişler. Kargo tekrar şaşmaz şubesine gelmiş ve oradan Tandoğan şubesine gönderilmiş.

Tabi biz 7 gün 24 saat esasına göre evde duramıyoruz. Dağıtımda evde bulunamamışız. Kargo takipte müşteri kendisi alacak yazıyordu. 20 aralıkta teslim almaya gittim ancak kargo tekrar dağıtıma çıkarılmış. Farklı bir adres vererek 22 aralıkta evde olacağımı bildirdim. Ne mümkün. Kargo yine yok. 2 kez mesaj ile ilgili firmaya şikayette bulunmama rağmen ilgisizlik hat safhada.

Cemal 103 Okunma

Cevaplar

 • Cemal21 Kasım 2016

  Kesinlikle yalan.

 • Cemal30 Aralık 2014

  Çözüm ile ilgili olarak hiçbir şey yapılmadığı gibi 4449999 arayarak kargonun göndericiye iadesini istedim. 4-5 gün olmasına rağmen kargoyu iade etmeyip bekletiyorlar. İşin içinde artık kötü niyetin olduğunu düşünüyorum.

 • Cemal23 Aralık 2014

  Her birimi ile berbat bir firma.

 • Yurtiçi Kargo Temsilcisi23 Aralık 2014

  Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön