Yurtiçi Kargo Geç Teslimat Yapıyor.

Cemal U. |

17 Aralık 2014 tarihinde FLO-Ziylan Mağazacılık ayakkabı mağazasından alışveriş yaptım ve ilgili firma Yurtiçi Kargoya teslimat yapılmış. Kargo ertesi gün Ankara'ya gelmiş ancak Dikmen dağıtım merkezine gitmiş. Onlar tekrar iade etmişler. Kargo tekrar şaşmaz şubesine gelmiş ve oradan Tandoğan şubesine gönderilmiş.

Tabi biz 7 gün 24 saat esasına göre evde duramıyoruz. Dağıtımda evde bulunamamışız. Kargo takipte müşteri kendisi alacak yazıyordu. 20 aralıkta teslim almaya gittim ancak kargo tekrar dağıtıma çıkarılmış. Farklı bir adres vererek 22 aralıkta evde olacağımı bildirdim. Ne mümkün. Kargo yine yok. 2 kez mesaj ile ilgili firmaya şikayette bulunmama rağmen ilgisizlik hat safhada.

Etiketler :

Geç Teslimat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Cemal U.
  21 Kasım
  15:30

  Kesinlikle yalan.

 • Cemal U.
  30 Aralık
  12:59

  Çözüm ile ilgili olarak hiçbir şey yapılmadığı gibi 4449999 arayarak kargonun göndericiye iadesini istedim. 4-5 gün olmasına rağmen kargoyu iade etmeyip bekletiyorlar. İşin içinde artık kötü niyetin olduğunu düşünüyorum.

 • Cemal U.
  23 Aralık
  21:41

  Her birimi ile berbat bir firma.

 • 23 Aralık
  18:21

  Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik açıklama yapılmıştır.

  Saygılarımızla,

  Müşteri İlişkileri