Yurtiçi Kargo Geç Teslimat Yapıyor!

Tugba B. |

30 ekim tarihinde İstanbul'dan kargoya verilen ürünüm 31 Ekimde Kayseri'ye ulaştı. Bugün ayın 3'ü ve hala elime ulaşmadı. Bugün içerisinde kargomun bulunduğu Kayseri Kale şubesine ulaşmaya çalıştım fakat sistemde yazan numaranızdan ulaşamadım. Erciyes şubesi aracılığı ile Kayseri'nin genel merkezini aradım ve konuştuğum bayan bana sistemde zaten gördüğüm bilgileri söyleyip gelir kargonuz acele etmeyin gibi saçma bir tabir kullandı.

Kale şubenin başka bir numarasına ulaşıp orayla konuştuğumda bugün gelir kargonuz dağıtımda dedi ama hala elime ulaşmadı. 4 gündür aynı şehirde olduğum kargomu bugünde teslim alamayınca kalite anlayışınız hakkında yeterince bilgi sahibi oldum.

Etiketler :

Şube Personel Davranışı Geç Teslimat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Tugba B.
  06 Kasım
  17:39

  Hiçbir yazılı açıklama tarafıma yapılmadı. Sadece bugün sabah 08.48'de bir kez müşteri hizmetleri tarafından aranmışım fakat iletişime geçemedik. Onun haricinde hiçbir geri dönüş yapılmamıştır.

 • 06 Kasım
  08:50

  Çözüme yönelik olarak gerekli işlemler gerçekleştirilmiş müşterimize alınacak aksiyonlar hakkında açıklama yazılı olarak yapılmıştır.
  Saygılarımızla
  Müşteri İlişkileri