04 Mayıs 2013

Yurtiçi Kargo Geç Teslimat ve Şube Personel Davranışından Şikayetçiyim!

3 adet kargomun tekinin takip numarası üzerinden sorgu yapılamıyor. Ürünün nerede olduğu belli değil. İstanbuldan 02. 05 11:09 te kargo şubesinden yola çıkan ürün Kocaeli'ye 03. 05. 2013 10. 00 da ulaşmış ve 5 saattir kargolar dağıtım aşamasında görünüyor. Evde saatlerce kargo bekleme; takibi olmayan kargo için müşteri hizmetlerine ulaşılamaması üzerine Yurtiçi kargo şubesini aradım.

5 saattir dağıtım aracını beklediğimi, en azından yaklaşık bir saat verebilir misiniz diye sordum; alaycı bir ses tonu ile, veriyim beyefendi, kargonuz sabah 08:00 akşam 18:30 arası teslim edilecek dedi. Ne demek istediğimi anlamamış gibi alay ediyor . Beyefendi demek memnuniyeti sağlamaz. Önemli olan düşünce yapısıdır.

Abdullah 30 Okunma

Cevaplar

  • Abdullah04 Mayıs 2013

    Görevlini hakaretlerini karakter sınırı yüzünden yazamamıştım. Konuşmanın devamında neden alaycı bir tavırla cevap verdiklerini;kendilerinin aslında benim saat açısından sorduğumu anladıklarını söylediğimde; Ben insan severim,siz yanlış anlamışsınızdır o sizin sorununuz diyerek hakaretlerine devam etmiştir. Eğer firma şube konuşmalarını kayıt altına almıyorsa btk konuşmaları alıp her türlü hakkımı arayacağım. Şırf konuşmalar kaydedilmiyor diye insanları aşağılamaya kimsenin hakkı yoktur.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi04 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön