05 Haziran 2015

Yurtiçi Kargo Geç Teslimat ve Personelin Davranışı!

Yurtiçi Kargo şubeye gelen ürünü genelde aynı gün değil en erken ertesi gün teslim edilmektedir. Yurtiçi Kargo'nun tutumuna alışkın olduğumdan kargoları ya şubeden almayı ya da ne zaman isterse getirsinler deyip unutmayı tercih ediyorum.

Fakat bugün iki kargomu sorguladığımda birinin nedense şubede birinin ise teslimata çıktığını gördüm. Teslimata çıkanı öğlene kadar bekleyip gelmeyince markete gittim. O arada gelip bulamamışlar. Beni arayan 0530 977 20 ** No.lu telefonda ki personele durumu izah ettiğimde şubemiz hemen arka sokağınızda oradan alın. Kimsenin keyfine göre saatte getirmiyoruz gibi kaba sözlerle karşılık verdi.
Geç teslimata alıştık lakin bir de kaba söze gerek yok! Yine şubeye gidiyorum şimdi...

Ümit 23 Okunma

Cevaplar

  • Ümit 10 Haziran 2015

    Kargolarımı gidip kendim aldım tabi ki bir problem çözülmedi. Nitekim bugün 906696581795 No.lu kargomu Yurtiçi Kargo (ki bunun diğer firmalarda eşi benzeri yok) "teslimatı yetişmedi" bahanesiyle teslim etmedi. Yetişmedi ne demektir.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi08 Haziran 2015

    Çözüme yönelik olarak gerekli işlemler gerçekleştirilmiş müşterimize alınacak aksiyonlar hakkında açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön