29 Eylül 2014

Yurtiçi Kargo Geç Teslimat!

916072698370 no lu gönderi İstanbul içi bir teslimat olmasına rağmen hala elime ulaşmadı. İnternette kontrol ettiğim kadarıyla Şirinevler şubesinde olduğunu gördüm ama belki 30 defa aramama rağmen kimse telefona bakmadı. (aynı problemi 4-5 ay önce de aynı şubeden yaşamıştım. ) şimdi soruyorum; birincisi bu teslimat neden geç kaldı, adreste sorun var ise orada yazılan telefondan ulaşamazmıydınız bize? İkincisi neden Şirinevler şubeniz bu kadar vurdumduymaz, neden telefonlara bakmıyor? 4 ay önce telefonlarda sıkıntı var denmişti lütfen aynı yalanı bir daha söylemeyin! Üçüncüsü genel müdürlüğünüzü aradığımızda muhasebeniz dışında hiçbiri telefonu açmıyor neden?

Murat 733 Okunma

Cevaplar

  • Murat30 Eylül 2014

    Bana ne açıklaması yapılmış söyler misiniz? Kim aramış beni de açıklama yapılmış? Dün yine zar zor sizin müşteri hizmetlerinize bağlandık, durumu anlattım ama kızcağız ne dedin, hiçbir şey. tamam sorunu çözeceğizden başka bir şey yok! O kadar gayri ciddi bir firma olduğunuz bu cevabınızdan belli. yukarı da ki sorulara cevap bile vermemişsiniz? Siz sormuşum neden şubeniz telefonlarımızı açmıyor? Neden gene müdürlüğünüzde muhasebe dışında kimse telefonunu açmıyor? Neden bu kadar önemli bir sorun da hala pişkin pişkin müşteriye gerekli açıklama yapılmış diye cevap yazabiliyorsunuz? Siz vakıf işi yapmıyorsunuz karşılığında paranızı alıyorsunuz. Soruyorum benim kargom neden hala bana ulaşmadı? Benim kargo mu kayıp mı ettiniz?

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi30 Eylül 2014

    Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön