19 Mart 2013

Yurtiçi Kargo Geç Teslimat!

15/03/2013 cuma günü internetten ürün satın aldım. bana ürünün aynı gün kargoya verildiği bilgisi maili geldi. Bende Yurtiçi Kargonun internet sitesinden kargomu izledim. kargomn yolda oldugunu gördüm. bunun üzerine iş yerinden izin aldım. pazartesi günü kargomu bekledim ancak neden gelmedi diye saat 15.00 da "kardelen" bayisini aradım. onlarda bana kargomun internette gördüğüm üzere dağıtımda olmadığını halen şubede olduğunu söyledi. daha üzücü olanı, kargomu şubeye gidersem pazartesi günü alabileceğimi aksi halde dağıtımın br sonraki gün yapılacağını söyledi.

Ben kargo bedelini ödediğim halde neden şubeden ürünü kendim alıyorum anlayamıyorum. Yurtiçi kargoya bu davranış hiç yakışmıyor.

Fatih 19 Okunma

Cevaplar

  • Fatih 20 Mart 2013

    çözüme yönelik işlemler dediğiniz yazışma şöyledir: bana gelen mailde, kargo gönderi numarası istenmiştir. bunun dışında çözüme yönelik bir işlem yapılmamıştır. henüz gerçekleşen bir çözüm yoktur. ben bana gelen mailde istenen kargo numarası v.b. gibi bilgileri size aktardım. bakalım, çözüm gerçekleşecek mi?

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi19 Mart 2013

    Çözüme yönelik olarak gerekli işlemler gerçekleştirilmiş müşterimize alınacak aksiyonlar hakkında açıklama yazılı olarak yapılmıştır. Saygılarımızla Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön