16 Mayıs 2013

Yurtiçi Kargo Geç Teslim ve Kaba Personel!

Mersin Silifke Yurtiçi kargo bütün kargolarımı geç teslim ediyor. Hiç bir zaman şube telefonlarına cevap vermiyorlar tabi ki bütün bunların sorumlusu oradaki şube müdürü olduğunu düşünüyorum. Şube müdürüne ulaşıp kargom niye zamanında teslim edilmiyor dediğimde zamanında teslim edilmiyorsa Yurtiçi kargoyla bir daha çalışmayın diye kaba bir yanıt aldım. Böyle insanları nasıl şube müdürü yapıyor bu kadar büyük firmalar anlamıyorum.

Üstelik müşteriye bu şekilde ithamda bulunabilme yetkisini kim veriyor bu insanlara? Silifke Yurtiçi kargo şubesine daha duyarlı işini yapan bir insan gelsin bizde mağdur olmayalım. Firmanın prestiji de sarsılmasın.

İlker 43 Okunma

Cevaplar

  • İlker 20 Mayıs 2013

    Firma sorunla ilgili hiç bir işlem yapmamıştır.müşteriyi değil çalışanlarını savunan bir tutum tutmuş olup çalışanların müşterilere davranışlarını görmezden gelmiştir.Şube müdürü olan kişi şubeye gidip kargomu teslim aldığım zamanda aynı şekilde bizim le çalışmayın başka kargo şirketleriyle çalışın biz geç getiriyorsak şeklinde karşılık vermeye devam etmiştir.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi17 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön