22 Ocak 2014

Yurtiçi Kargo Geç Teslim Olabilir de Bu Kadarı Ayıp!

Ayın 18'inde 402166477289 kodlu kargom oturduğum ilçedeki Yurtiçi Kargo şubeden dağıtıma çıktı. Saat 13.50'de "Zaman Yetersizliği" sebebiyle elime ulaşmadı ve şubede bekletildi. Ayın 20'sinde aynı kargo tekrar dağıtıma çıktı. Saat 14:01'de yine "Zaman Yetersizliği" sebebiyle ürünümü şubeye geri yolladılar.

Bu sabah gittim şubeye kendim almak için, dağıtıma çıkmış. "Bugün Kesin Gelir" dediler. Şimdi yine baktım saat 15:25'te dağıtımı bitirmişler yine zaman yetmemiş. Dağıtım nasıl 13:50'de bitirilebilir?Mesai saatleri içinde dağıtılacak ürün bitmemişse dağıtım yapmaya devam etmek zorunda değiller mi?

Ayrıca 1 değil 2 değil tam 3 gün boyunca zaman yetersizliğinden ötürü kargom teslim edilmiyor ayıp artık.

Büşra 111 Okunma

Cevaplar

  • Büşra25 Ocak 2014

    Bana göya yazılı bildirim yaptıklarını söylemişler ama öyle bir bildirim almadım. Kargom 3 gün üstüste dağıtıma çıkarıldı ve saat 14.00'da dağıtımı bırakıp "zamaan yetmedi" gerekçesiyle bana getirilmei. Dördüncü gün dağıtıma bile çıkarılmadı gidip kendim aldım! Yurtiçi kargoyu bundan sonra mecbur kalmadığım müddetçe "ASLA ASLA ASLA" kullanmayacağım. Şikayete dönüş bile yapmayan bir şirketten ne beklenebilir ki?

  • Büşra22 Ocak 2014

    Bana yazili bir bildirim gelmedi.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi22 Ocak 2014

    Çözüme yönelik olarak gerekli işlemler gerçekleştirilmiş müşterimize alınacak aksiyonlar hakkında açıklama yazılı olarak yapılmıştır. Saygılarımızla Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön