09 Mayıs 2013

Yurtiçi Kargo Gebze Şubesi Çalışmıyor!

08/05/2013 günü 09. 10 da y. kargonun merkezini arayarak adresimden kargo alınmasını talep ettim, cevaben gün içerisinde mutlaka alınacağını ilettiler. Saat 17. 00 da kargo gelmeyince tekrar aradım, alımların devam edeceğini alınacağını söylediler. 17. 50'de gelmediklerinde arayıp eğer gelemiyorlarsa bilgi verilmesini, çünkü kargonun iadesinin bugün son günü olduğunu belirttim, şubeyle görüştüler ve alımların çok yoğun olduğunu o yüzden alamayacaklarını eğer imkanım var ise benim şubeye bırakmamı söylediler.

Araç temin edip şubeye ulaştığımda saat 18. 20 civarıydı. Saygısız çalışanlar yüzüme dahi bakmadan bu saatte alım yapmayacaklarını belirtip resmen kovdular. İade süresi dolan kargo elimde kaldı.

Melis 104 Okunma

Cevaplar

  • Melis10 Mayıs 2013

    Dün akşam itibariyle arayan yetkiliniz, sadece zararımın giderilmesi talebimi hangi yollardan gidereceğim konusunda açıklama yapmış olup bunun haricinde herhangi bir açıklama yapmamıştır. Yani Gebze Şubesi ile ilgili ne yapıldığının, ne yapılacağının bilgisi verilmemiştir. Bilginize. Saygılarımla.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi09 Mayıs 2013

    Müşteriye telefon ile açıklama yapıldığında; Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön