31 Ağustos 2013

Yurtiçi Kargo Gaziantep Zeugma Şubesinden Şikayetçiyim!

Kargom geldiğinde ambalajı hasar görmüştü. Tutanak tutmalarını istedim. Kargo firmasının görevlileri ürünün ambalajını açıp, tespit yapmak koşulu ile tutanak tutabileceğini söylediler. Ben de ürün garanti kapsamı dışına çıkacağından teknik servisin talimatı ile ürünü kargo görevlilerine açtırmadım. Teslim kağıdına ambalajın hasarlı olduğuna dair şerh düşerek ürünü teslim aldım. Ayrıca kargo görevlileri kaba ve agresif davrandılar.

Servis ürünü açtığında hasarlı çıktı. Ürünü satın aldığım firmaya geri gönderdim. Satın aldığım firma para iadesi için, kargo tutanağı talep etti. Kargo firması, servisin açtığı ambalaja kargonun tutanak tutmayacağını söyledi. Mağdurum.

Ali 306 Okunma

Cevaplar

 • Ali12 Eylül 2013

  Şikayetimin çözülmesi konusunda bugüne kadar hiçbir şey yapılmadı.

 • Ali06 Eylül 2013

  Benim sorunumun çözümü için satın aldığım firma, ürünün kurulumuna gelen teknik servis ve kargo firmasının koordinasyon içinde çalışması gerektiğini düşünüyorum. Her ne kadar sonuçlanmamış da olsa teknik servis ve ürünü satın aldığım firma sorunumun çözümü adına bugüne kadar ilk girişimde bulundular.(sikayetvar.com 'a teşekkür ederim. Sizin girişiminizden sonra teknik servis ve ürünü satın aldığım firma somut adımlar atmaya başladı.) Fakat kargo firmasının somut hiçbir adım attığını ve gayretini görmedim. Güya randevu verilip, kargo şubesine çağırılacaktık. Güya kargo firması "müşterimize sorunun çözümüne yönelik açıklama yapılmıştır." mesajını verdi. Fakat kargo firmasından sorunun çözümüne yönelik hiçbir yaklaşım ve yardım görmedim.

 • Ali31 Ağustos 2013

  Henüz sonuçlanmış bir şey yok. Sadece görüşmek üzere şubeye çağrıldık.

 • Yurtiçi Kargo Temsilcisi31 Ağustos 2013

  Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön