07 Ocak 2014

Yurtiçi Kargo Fikirtepe Şubesinin Hakaretleri!

İnternet üzerinden bir alışveriş yaptım ve firma 2-4 iş günü içerisinde ürünlerin elimde olacağını belirtiyordu.

Teslimatı Fikirtepe Yurtiçi Kargo şubesi yapacaktı. 4 gündür evde oturmamıza rağmen kargo gelmedi. Sürekli olarak internetten kargomun durumunu kontrol ediyordum ve dün akşam kargomun "Alıcı yok/ihbar notu" durumunda olduğunu gördüm.

Bu sabah şubeyi arayarak durum hakkında bilgilendirme talebimiz üzerine, kargo görevlisinin eve geldiğini ve bizi evde bulamadığını, ihbar notu bıraktığını söylediler.

"Elemanım yalan mı söyleyecek", "ihbar notunun diğer nüshası elimde" diyerek hakaretvari yaklaşımları ile bizi yalancı duruma sokmuş olan Yurtiçi Kargo ve Fikirtepe şubesi elemanlarından şikayetçiyim!

Sinem 63 Okunma

Cevaplar

  • Sinem08 Ocak 2014

    Merhaba, bana sorunun çözümüne yönelik hiç bir açıklama yapılmamış olup, bunun yanında kargom dün yaptığım onca telefon görüşmesine rağmen tekrar "alıcı evde değil/ihbar notlu" durumuna getirilmiştir. Bu yaşadıklarımdan sonra bir daha asla yurtiçi kargo'yu kullanmak istemiyorum ancak mevcut kargomun bana ulaştırılmasını talep ediyorum. Şube'yi aradığımda ulaşamıyorum. Çağrı merkezi için dakikalarca telefonda beklemem gerekiyor. Dün çağrı merkezi ile yaptığım görüşme sonucunda kargomun evime gönderileceğini ve benimle akabinde iletişime geçileceğini söylediler. Ancak böyle bir şey olmadı. Sorun hala çözümsüzdür.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi08 Ocak 2014

    Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön