03 Nisan 2014

Yurtiçi Kargo Fazla Para Talep Edip, Eksik Hizmet veriyor.

Telecervice ile anlaşmalı kargosu olan Yurtiçi Kargo'nun Cibali şubesini 1/4/14 532.51.36 numaradan aradım. Telecervice garantili bir iletim olduğunu söyledim. Tamam gelip alırız dediler. Aradan 3 gün geçtikten sonra tekrar aradığımda bir önceki Telecervice'e gönderdiğimiz ileti için bana 11.40 tl fatura kestiklerini, bunu da ödemediğim için gelip almayacaklarını söylediler.

Telecervice müşteri hizmetleri ile görüştüğümde garanti verdikleri cihazlar için hiçbir şekilde kargo parası alınmayacağını söylediler. Cibali şubeye görüşmemi ilettiğim halde gelip almadılar. Yurtiçi müşteri hizmetlerine şikayette bulundum. İnşallah bu tip yanlış yapanları uyarırlar. Fazla para talep etmezler, hizmeti eksik vermezler.

Mehmet 88 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet03 Nisan 2014

    Yurtiçi kargodan alelacele aradılar ve Cibali Şubesi'nin usulsüz çıkardığı borç yüzünden telecervice gönderimizi alamayacaklarını söylediler. Ben bu borç neden kaynaklanmış olduğunu araştırdınızmı diye sorduğumda cevap veremediler. Yurtiçi kargo bu tutumuyla sınıfta kalmıştır bence sorunu araştırmadan cevap vermişlerdir.Bu tutumuyla Çözüm değil çözümsüzlük merkezi gibi davranmıştır yurtiçi kargo kurusal bir firma gibi davranmamıştır. Telecervice sorulsa ve Cibali şubeye sorsa çözümü bulabilir.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi03 Nisan 2014

    Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön