28 Ağustos 2013

Yurtiçi Kargo Evimde Olduğum Halde Alıcı Yok Dediler!

Dün kargomun faturası kesilmiş olup , kargo takip numarasını bana ulaştırdılar. Ben de evden çıkmadım bütün gün kargomu bekledim. Sabah 10'da Gönderi Araca Yüklendi - Gönderi Dağıtıma Çıktı çıktı yazmasına rağmen. Kargom gelmedi. Hem de bana çok yakın olan semtten İçmelerden çıkan kargom. daha sonra kargo takibe baktığımda alıcı yok ihbar notu yazıyordu.

Adresi bulamayıp alıcı yok ne demek? Bütün gün evde bekledim ben. Kargomun adresime gelmesi için lütfen bir şeyler yapınız.

Ahmet 67 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet29 Ağustos 2013

    mahalle adı semt adı il adı sokak adı daire numarası bina numarası herşeyi olan adres bilgim yetersizmiş. 2 gün oldu hala geldigi yok! akşama kadar araç ile gönderiye çıktı görünüyor akşamda şubede oluyor. şubeninde kapalı oldugu saatte. sabah araçta akşam şubede. maşallah ürünü almak için hiç fırsat vermiyorlar. adresime ürünümü istiyorum. müşteri hizmetlerinizde hiç yardımcı olmadı. hep klasik cevaplar. hep hep! müşteriyle ilgili görüşme yapılmıştır ama ÇÖZÜM ÜRETEMEDİK DİYİN o zaman ! adresime ürünümü istiyorum. şubenizden almak isteseydim ürünü şubenize çekerdim. her zaman kullandıgım kargo adresimi yazıyorum. adres yetersizmiş. bence bu işi bırakın işi bilenler yapsın yurtiçi kargo.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi28 Ağustos 2013

    Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön