12 Şubat 2014

Yurtiçi Kargo Eve Teslimat Yapmıyor!

GittiGidiyor sitesinden 08.02.2014 günü aldığım ürünümü gönderici, şu anda oturduğum adresime ulaştırılmak üzere Yurtiçi Kargo İstanbul Maltepe Zümrütevler şubesine teslim etmiş. Şube ne yapmış. Sanki kendilerine adres verilmemiş gibi sistemlerinde kayıtlı olan eski adresimi kullanarak gönderimi boş olan eski adresime göndermişler.

Üstelik kimse yok diye kapıya not bırakmışlar. Aradığımda gelip şubeden almam gerektiği gibi saçma bir şey söylediler.

Merkezlerini aradım. Şikayetim üzerine gün içerisinde geri arandım. Ancak, olay bilindiği halde bana şubeden teslim almam gerektiğini söyleyip durdular. Derhal adresime teslimat yapılmasını istiyorum.

Ömer 47 Okunma

Cevaplar

  • Ömer18 Şubat 2014

    Olay Yurtiçi Kargo tarafından değil, benim tarafımdan çözülmüştür. Yurtiçi Kargo beni mağdur etmiştir.

  • Ömer18 Şubat 2014

    Yazıldığı gibi gerekli işlemler yapılmamıştır. Olayın aynen yukarıda anlattığım gibi gerçekleştiğini hep beraber gördük. Bana irsaliyenin üzerindeki adrese getirildiğini söyleyip durdular. Halbuki irsaliyenin üzerindeki adrese değil, sistemde ismime kayıt ettikleri adrese getirmişler. Sadece bunu ispat için kargo şubesine gidip kargomu aldım ve orada telefonda bana çıkışan bayana da durumu gösterdim. Tabii tepki yok. Yurtiçi kargo 444 99 99 u aradım ve eve teslim ücretinin göndericiye iadesini istedim. Aynı zamanda olayın şekli ile ilgili Yurtiçi Kargoyu bilgilendirdim. Ama iade edip etmediklerini bilmiyorum.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi12 Şubat 2014

    Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön