Yurtiçi Kargo Eve Teslim Kargoyu Getirmiyor!

Elif S. |

Antalya'dan çıkan 709772980105 no'lu kargom İstanbul Şirinevler Yurtiçi Kargo şubesine 21.03.2014 tarihinde saat 13:21'de ulaşmasına rağmen kargom 24 saat bekletiliyor. Eve teslim parası ödememize rağmen sıkılmadan bir de son dakika Şirinevler şubeniz arayıp "kargonuzu pazartesiden önce getiremeyeceğiz. Siz gelin kendiniz alın isteseniz" diyor.

Neden perşembe günü kargo veriyorum biliyor musunuz? Hafta içi kargonun geleceği saatlerde evde olunmadığı için, kargonun özellikle cumartesi ulaşmasını istediğim için veriyorum. Sizin 48 saat sözünüze güvenerek Yurtiçi Kargo ile gönderim yaptık. Bundan sonra Yurtiçi Kargo kullanmayacağım, çevremde Yurtiçi Kargo kullanacak herkesi uyaracağım.

Etiketler :

Şube Personel Davranışı Teslim Personel Davranışı Geç Teslimat Kapıya Teslimat Yapmama

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Elif S.
  25 Mart
  13:58

  Sadece prosedürden ibaret. Çözüm ve müşteri memnuniyeti diye bir şey yok.

 • Elif S.
  25 Mart
  11:08

  Gerekli işlemler derken? Sorunun çözümüne yönelik açıklama derken? Hiç bir açıklama ve çözüm yok. Kendimiz aldık kargomuzu Şirinevler şubesinden. Rezalet üstüne rezalet başka hiç bir şey değil.

 • 25 Mart
  10:43

  Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik açıklama yapılmıştır.  Saygılarımızla,  Müşteri İlişkileri