20 Haziran 2013

Yurtiçi Kargo Eve Tekrar Kargo Teslimatı Yapmıyor!

Şubeye gönderilmiş bir kargomuzun eve gelip bizi bulamaması sebebi ile ihbar notu bırakılmış. Parasını ödemek koşulu ile tekrar eve teslim edilmesini istediğimiz kargoyu eve teslim etmediler. Kargo şubesindeki personelin saygısız konuşmalarından çözüm bulunamayacağını düşünerek müşteri hizmetlerini aramama rağmen, müşteri hizmetlerindeki personelinde konuyu yetkili birime aktardım, size geri dönüş sağlanacak diyerek geçiştirmesi, olayın farklı bir boyutu idi.

Çok merak ediyorum,kargo firmasının işi kargo teslimatı yapmak değil mi? 5 dakikalık market alışverişi için çıktığımızda eve gelip bırakılan notun ardından, ben taşıyamayacağım bir kargoyu şubeden teslim almak zorunda mıyım?

Ahmet 35 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet24 Haziran 2013

    Sorunum çözülmedi! Sadece cevap vermek için buraya cevap veriyorsunuz. 1 kez daha firmanızdan gönderi yaparsam 2 olsun..

  • Ahmet24 Haziran 2013

    Tamamen formaliten sadece aradım demek için aramış bir firma. Hiç bir şekilde çözüm sunmuyorlar. Mağduriyetim giderilmedi. Yazıklar olsun. Süreç başlatmak falan hikaye yaptıkları hiç birşey yok!!

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi21 Haziran 2013

    Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön