Yurtiçi Kargo Eve Tekrar Kargo Teslimatı Yapmıyor!

Ahmet Ş. |

Şubeye gönderilmiş bir kargomuzun eve gelip bizi bulamaması sebebi ile ihbar notu bırakılmış. Parasını ödemek koşulu ile tekrar eve teslim edilmesini istediğimiz kargoyu eve teslim etmediler. Kargo şubesindeki personelin saygısız konuşmalarından çözüm bulunamayacağını düşünerek müşteri hizmetlerini aramama rağmen, müşteri hizmetlerindeki personelinde konuyu yetkili birime aktardım, size geri dönüş sağlanacak diyerek geçiştirmesi, olayın farklı bir boyutu idi.

Çok merak ediyorum,kargo firmasının işi kargo teslimatı yapmak değil mi? 5 dakikalık market alışverişi için çıktığımızda eve gelip bırakılan notun ardından, ben taşıyamayacağım bir kargoyu şubeden teslim almak zorunda mıyım?

Etiketler :

Şube Personel Davranışı Kapıya Teslimat Yapmama

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ahmet Ş.
  24 Haziran
  10:02

  Sorunum çözülmedi! Sadece cevap vermek için buraya cevap veriyorsunuz. 1 kez daha firmanızdan gönderi yaparsam 2 olsun..

 • Ahmet Ş.
  24 Haziran
  10:01

  Tamamen formaliten sadece aradım demek için aramış bir firma. Hiç bir şekilde çözüm sunmuyorlar. Mağduriyetim giderilmedi. Yazıklar olsun. Süreç başlatmak falan hikaye yaptıkları hiç birşey yok!!

 • 21 Haziran
  09:08

  Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik açıklama yapılmıştır.  Saygılarımızla,  Müşteri İlişkileri