Yurtiçi Kargo Evdeydim,Geldik Bulamadık Yazısı Asılmış...

Berceste G. |

01.06.2016 tarihinde doktorumun kargoya verdiği ilaçları adresimi bulmaları fakat 5 kat merdiven çıkmaya üşendikleri için geldik bulamadık yazılı kağıdı asmaları Kocaeli şubesindeki görevlileri aradığımda Ö** Ş*** isimli operatörün dağıtımcı H** K****'in apartmana gelemeyeceğini 50 adım sonraki sokağın başına geldiğim takdirde kargomu teslim alabileceğimi ya da ertesi gün getirebileceklerini söylediler.

Şu an hava 31 derece ve gelen kargonun ilaç olduğunu söylediğimde yapabilecekleri hiçbir şey olmadığını ancak kargo yollama mantığının çok dışında olmasına rağmen dağıtıcı arkadaşa ricada bulunduğumda belki gelebileceğini söyledi.

Acaba kargo çalışanları tarafımızdan ilgi mi bekliyor? Yapması gereken iş yalnızca kargoları adres de olan kişilere bırakmaları değil mi? Bizim bunun için ücret ödediğimizi sanıyordum. İlaçlarımın bozulması halinde gerekli yerlere şikayette bulunacağım.

Etiketler :

Teslim Personel Davranışı Kapıya Teslimat Yapmama

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 03 Haziran
  15:42

  Sayın, G.

  1012901592**** nolu gönderiniz ile ilgili teslimat ve şube telefon ulaşım sorunu hakkında

  Tarafımıza iletilen 5632408 talebiniz ile ilgili Müşteri Hizmetleri Ekibimiz sizleri bilgilendirmiştir.

  Öneri ve taleplerinizi, 444 99 99 Yurtiçi Kargo müşteri hizmetleri ve www.yurticikargo.com İletişim sayfasından bizlere iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Yurtiçi Kargo Müşteri Hizmetler