15 Mayıs 2013

Yurtiçi Kargo Evde Olduğum Halde Gelmedi!

14. 05. 2013 tarihinde kargo beklemekteydim bütün gün evde olduğum halde kimse kapıyı çalmadı zile basılmadı , Yurtiçi kargonun ne çağrı merkezinde telefonlara bakan vardı. Şube, telefonlar ile hiç ilgilenilmiyor. Akşam kapıda "geldik bulamadık" not bırakmışlardı. Yurtiçi kargo hiç profesyonel olmayan firma olduğunu bir kez daha anladım. Tek isteğim, karşılığında para aldıkları işi doğru yapmaları. Şikayetim ile ilgili firmadan kimse ile görüşmedim yoğun çabalarıma rağmen.

Serdar 32 Okunma

Cevaplar

  • Serdar 16 Mayıs 2013

    Çözüm ile ilgili firma tarafından bir beyanda veya iletişim gerçekleşmemiştir. 4822 sayılı kanunla değişik 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun uyarınca mesafeli sözleşmeler kapsamında yapılmaktadır. 4077 sayılı Kanunun 9/A maddesi uyarınca, mesafeli sözleşmeler; yazılı, görsel, telefon ve elektronik ortamda veya diğer iletişim araçları kullanılarak ve tüketicilerle karşı karşıya gelinmeksizin yapılan ve malın veya hizmetin tüketiciye anında veya sonradan teslimi veya ifası kararlaştırılan sözleşmeye aykırı bir durum söz konusudur. Gereğini bilgilerinize rica ederim.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi16 Mayıs 2013

    Çözüme yönelik olarak gerekli işlemler gerçekleştirilmiş müşterimize alınacak aksiyonlar hakkında açıklama yazılı olarak yapılmıştır. Saygılarımızla Müşteri İlişkileri

  • Serdar 16 Mayıs 2013

    kimse beni aramadı.çağrı merkezi çağrı attı.çözülen her hangi bir konu yok kargo hala şubede ve ürünü kargo firmasından kaynaklanan problemlerden dolayı iade ettim.alışveriş yaptığım yerden kargo faturasını alıp güvenlik kamera kaydı ile hakem heyetine başvuruda bulunacağım.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön