09 Ocak 2015

Yurtiçi Kargo Evde Olduğum Halde Evde Bulamadık Mesajı Geldi.

06/01/2015 tarihinde İstanbul/Üsküdardan Antalya/Muratpasaya gelen kargomun 08/01/2015 tarihinde elimde olacak bilgisi verilmesine rağmen belirttiğim tarihte gelmemesi gibi 09/01/2015 tarihinde evde bulunmama rağmen arama zahmetinde ve zile basma zahmetinde bulunmayıp kısa mesaj ile '' teslimat adresinde size ulaşamadık'' gibi asılsız bir beyanda bulunulmuştur.

Kargo çalışanlarının ne işi olduğunu gerçekten çok merak ediyorum. Kapıya bile gelmeden evde sizi bulunamadı diye bir mesaj atılması ve bunun bir ilk olmaması can sıkıcı ve sinir bozucu bir hal alıyor. Telefon açıp biz size getiremeyeceğiz çok yoğunuz gelip şubemizden alın diye dürüst bir tavır sergileyemedikleri için mi?

Betül 84 Okunma

Cevaplar

  • Betül 12 Ocak 2015

    Ben gidip şubeye almasan gün içerisinde geleceğiniz zannetmiyordum... ! Ayrıcı yazılı bir açıklama şahsıma iletilmedi sözlü olarakda çok açıklayıcı bi çözüm yapılamadı kısacası kendi işimi kendim gördüm.!

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi10 Ocak 2015

    Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik yazılı açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön