20 Ekim 2016

Yurtiçi Kargo Ev Hanımı Olan Eşimi Evde Bulamıyor...

Birden fazla defadır evde olduğum halde özellikle ağır ve hacimli malzemelerde evde bulamadık denilerek mal şubeden bile çıkarılmadan teslim edilmiyor. Özellikle beklediğimizi söylediğimiz zaman ise aynı adrese 2. defa gelmeyeceklerini belirterek şubeden teslim almamızı istiyorlar. Ancak bu seferki malzeme 2 adet baza ve yataktan oluşan sadece kargosu 200 TL tutan bir ürün. Bu kadar ücret alıp eve teslim etmeyeceklerse ambarlarla çalışalım daha iyi. Adamlar en azından telefonla ulaşıp bilgi veriyor. Kargoda ise şubede telefona bile bakılmıyor. Eğer teslimat eve yapılmayacaksa ben zaten ürünü iade edeceğim. 10 gündür zaten kargo bekliyorum. Şubeden şubeye transferde ürün eksik geliyor. Üstüne de eve uğramadan evde yok muhabbeti yapılıp ev hanımı olan eşimi yok çıkarıyorlar.

Orhan 126 Okunma

Cevaplar

  • Orhan 12 Kasım 2016

    Yurtiçi Kargo sayesinde Hepsiburada dan alışverişi bıraktım

  • Orhan 20 Ekim 2016

    Şu an itibari ile şubeye telefonu açmadıkları için ulaşamıyorum. Yurtiçi kargo üzerinden kontrol ettiğimde ise teslim edilemediği ve şubeden teslim almam gerektiği şeklinde bilgilendirme notu düşülmüş. Eşim şubeye gidip görüştüğünde ise kargo dış şubede geciktiği için beklemeye mazeret olarak bunu sebep göstermişler. Netice olarak evime teslim edilmesi gereken kargo 4 pazartesiden beri şubenin dışında açıkta bekliyor. Sonuç olarak hala aynı noktadayız.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi20 Ekim 2016

    Çözüme yönelik işlemler gerçekleştirilmekte olup,müşterimize telefon no bilgisi üzerinden geri bildirim yapılmıştır. Saygılarımızla Yurtiçi Kargo Servisi AŞ Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön