13 Temmuz 2015

Yurtiçi Kargo Ev Adresime Teslimat Yapılmıyor.

Yurt İçi Kargo Bursa Stadyum Şubesi'ne ulaşan kargolarım hiçbir şekilde ev adresime teslim edilmiyor, evimizin konumu gereği gelmiyorlar, geldik bulamadık diyorlar, evdeydik, bulamadığınızı ispat edin diyoruz ihbar koçanlarında bize ispat gösteremiyorlar! Müşteri hizmetleri işe yaramaz insanlar topluluğu! Şubeye ulaşmak ne mümkün. Düzeltici aksiyon sıfır.

Merve 49 Okunma

Cevaplar

  • Merve14 Temmuz 2015

    Müşteri Hizmetleri Sorumlusu Murat Bey beni aradı, sipariş ekranına güvenmeyerek bana kargomu kendim mi aldım yoksa teslim mi edildi diye sordu (Çünkü şubeden alınmış olmasına rağmen sistemi teslim edildi diye değiştirdiler). Murat Bey konunun ilgili bölge müdürlüğüne bildirileceğini söyledi. Alınan aksiyonlardan haberdar olmak istediğimi belirttim (bir aksiyon alacaklar mı çok merak ediyorum!) mail adresimi sistemlerine girdiler, bilgilendirme yapacaklarını söylediler. Yurt içi kargo konusunda şüphelerim haksız olmasa da Murat Bey gibi bir çalışana sahip olmaları iyi bir şey, keşke herkes bu şekilde ilgili davransa. Artık seçme şansım olduğunda Yurt İçi Kargo'yu seçmediğimi de belirteyim.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi14 Temmuz 2015

    Çözüme yönelik olarak gerekli işlemler gerçekleştirilmiş müşterimize alınacak aksiyonlar hakkında açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön