Yurtiçi Kargo Elazığ Hazar Şubesi Sürekli Geç Teslimat Yapıyor.

Mehmet E. |

Arvato Teleservice tarafından 26.01.2016 tarihinde gönderilen paket Elazığ Hazar Şube tarafından hala teslim edilmemiştir. Yaklaşık bir yıldır oturduğum adrese ilgili şube tarafından sürekli geç teslimat yapılmaktadır.

Defalarca Yurtiçi Kargo'ya şikayet iletmeme rağmen ilgilenen olmamıştır. Yurtiçi Kargo'nun 444 99 99 no.lu telefonu çalışmamaktadır. Elazığ Hazar Şube internet sitesinde bulunan iki telefona da cevap vermemektedir.

En son gönderilen kargo ile ilgili şubeye gittiğimde paketin dağıtımda olduğu bilgisini verdiler. Evin penceresinden izlemeye başladım kargo aracını geldi karşı blok ile yan blokta teslimat yaptı ama benim teslimatı yapmadan gitti. Durumu anlatacak yetkili bulamadım.

Etiketler :

Şube Personel Davranışı Geç Teslimat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

  • Mehmet E.
    22 Şubat
    17:16

    10768424**** gönderi kodu, yine aynı hikaye yine Elazığ hazar şubesi yine geç teslimat... Kargo merkezini arıyorum ama derdimi anlatamıyorum, aslında anlatıyorum da karşımda duvar var, ha duvar ha Yurtiçi Kargo... Merkezleri şubelerinden beter, anlamak için sadece Şikayet Var sitesinde diğer kargo firmaları ile kıyaslayabilirsiniz, en yakın rakiplerini 3 e katlamışlar... Eeee hak ediyorlar...