24 Ekim 2016

Yurtiçi Kargo Dolayoba Şubesinden Şikayetçiyim!

Bugüne kadar Yurtiçi Kargo ile bu şubeden tarafıma gelecek her kargoda sorun yaşadım. Şubeden kimse ile görüşemiyorum çünkü ne zaman aradıysam telefona cevap veren hiç olmadı. 2 ay önce zile bile basmadan kapımın önüne not bırakıp gitmişlerdi. Şimdi de gönderim 2 gündür şubede ve 15 dakikalık mesafe için dağıtım günü beklemek zorunda kalıyorum.

Uğur 72 Okunma

Cevaplar

  • Uğur26 Ekim 2016

    25.10.2016 tarihinde "teslim edilemedi" olarak tekrar şubeye dönen gönderim 26.10.206 saat 10:00 itibariyle hala dağıtıma çıkmadı. Üst üste onlarca kere aramama rağmen telefonlara bakmıyorlar. Müşteri hizmetlerinin dönüşü sadece oyalamak içinmiş. Yazıklar olsun.

  • Uğur25 Ekim 2016

    Şikayet sonrasında kargom "Dağıtıma Çıkarıldı" olarak değiştirildi fakat saat 17:00 itibariyle kargo hala elime ulaşmadı. Şubeyi onlarca kez aradım hiçbir şekilde cevap vermiyorlar. Karşımda muhatabım yok. Gönderim nerede onu da bilmiyorum. Gerçekten bu kadar rezil duruma düşmedim ben.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi25 Ekim 2016

    Çözüme yönelik işlemler gerçekleştirilmekte olup,müşterimize telefon no bilgisi üzerinden geri bildirim yapılmıştır. Saygılarımızla Yurtiçi Kargo Servisi AŞ Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön