24 Ocak 2014

Yurtiçi Kargo Doğanlar Şubesi Kargoları Adrese Teslim Etmiyor!

27.12.2013 tarihinde Hepsiburada.com'dan ürün aldım. Gelen ürünlere ait 5 koliyi 27-12-2013 / 24-01-2014 tarihleri arasında Yurtiçi Kargo Doğanlar şubesinden kendim almak zorunda bırakıldım.

Önce her türlü faturamın rahatlıkla geldiği evimin adresinin bulunamadığı söylendi. Daha sonra bu yanıta karşı çıkınca da, haber bırakma pusulalarımız çok ince dayanıksız düşmüştür kapıdan, kötü niyetli kişiler hep koparıyor türünde yanıtlar aldım.

Ben adrese gelinip, pusula bırakıldığını düşünmüyorum. Çalışan tavırları kaba. Toplu taşımanın olmadığı bir yerden 5 koliyi çeşitli tarihlerde kendi sırtımda taşımak zorunda kaldım ki, en sonuncusu 25 kg civarındaydı. Ben adresime teslim edilmesi için para ödememe karşın..

Eren 74 Okunma

Cevaplar

  • Eren02 Mayıs 2015

    Aynı sorunu, bu şikayetten 1-2 ay sonra yine yaşamıştım, birkaç gün önce 1 sene 4 ay sonra yine yaşadım, acaba Kargo yetkililerinin bu yorumu görme şansları var mı merak ediyorum. Teşekkürler

  • Eren24 Ocak 2014

    Yurtiçi Kargo müşteri temsilcisi tarafından arandım. Adresin bulunamadığını ve adres bulmada bundan sonra çalışanların daha hassas davranacaklarını ilettiler. Bütün faturalarım, diğer kargo firmaları, servis elamanları adresi bulmada bir sıkıntı yaşamıyorken, o bölgede görev yapan Kargo servisinin çok açık ve aleni adresi bulamamış olması benim için kabul edilir değildir. Mağduriyetimi unutturacak bir açıklama değildir, samimi değildir. Süreç içerisinde kargo çalışanları sms ya da telefon yoluyla ulaşarak ya da randevu vererek kolaylık gösterme yoluna dahi gitmemişlerdir. Müşteri temsilcisinin yapmış olduğu açıklama, şubelerinin yaptıkları uygunsuz davranışları gelecekte engelleyecek yönde bir umut vermedi, paylaşmak isterim.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi24 Ocak 2014

    Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön