16 Ocak 2015

Yurtiçi Kargo Darıca Şubesi Adrese Kargo Getirmiyor!

3 yıldır Kocaeli Darıca ilçesinde oturuyorum. Gerek Hepsiburada.com olsun gerek vesair alışveriş siteleri olsun alışverişlerim maalesef bu kargo şirketiyle gönderiliyor. Maalesef diyorum Türkiye'nin neresinden gelirse gelsin Darıca'ya bir günde gelen kargom Darıca'da en erken 2 günde teslim ediliyor.

Şubeyi arıyorum telefonumuzu açan yok. En son dün kargom için taa şubeye gittim. Şube yetkilisiyle görüştüm abi ilçeye yetmiyoruz merkezden de biliyorlar kaç defa ilettik ama bir şey yapılmıyor dendi. Bu nasıl şirket anlayışı soruyorum size. Mümkün olduğunca başka şirketleri tercih ediyorum herkes böyle yapsa bence şirket de müşterisini memnun etme yoluna gider.

Hasan 100 Okunma

Cevaplar

  • Hasan 17 Ocak 2015

    telefonda üzgün olduklarını, bir daha tekrarlanmayacağını, gerekli uyarıların yapıldığı yazıyor. Ne yaptınız dediğimde de cevap alamadım. Buradaki şube yetmediklerini bir şube daha açılması gerektiğini bildirmelerine rağmen hiçbir şey yapılmadığını belirtti. Yüzde 200 kapasiteyle çalışan bir şube bence yeterli değil.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi17 Ocak 2015

    Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön