25 Nisan 2013

Yurtiçi Kargo Dalga Geçer Gibi Konuşuyolar!

5 şikayetten sonra bana ancak geri dönüş yaptılar ve personel saygısız ve küstahça konuşuyordu. İnternet sitelerinde öyle bir bilgi gözükmemesine bana kargomun geldiğini ve not bırakıldığını söyledi ben ise elime not geçmediğini söyledim. Fakat telefonla arayan personel ısrarla not bırakıldığında diretti kargoyu 6 gündür teslim etmedikleri yetmiyormuş gibi bir de bu konuda üste çıkmaya çalıştı.

Kargonun gecikmesinden dolayı ne bir özür ne bir kibar dil kullandı önceki şikayetlerimi tekrar etmeme rağmen hiç dinlemeden hep aynı cevapları verdi durdu. Böyle saygısız, ilgisiz personelleri olduğu ve bu kadar geç teslim yaptığı sürece asla Yurtiçi Kargoyu kullanmayacağım.

Uğur 41 Okunma

Cevaplar

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi11 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri

  • Uğur25 Nisan 2013

    Benimle dalga mı geçiyorsunuz ne yazılı açıklaması yapılmış hiçbir açıklama yapılmadı siz aradığınızda müsait değildim telefonu açamadım ondan sonra da artık aranmadı.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi25 Nisan 2013

    Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik yazılı açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön