25 Haziran 2015

Yurtiçi Kargo Daha Önceden Teslimat Yapılan Adresi Bulamıyor!

19.06.2015 Cuma günü teslim ettiğim kargom 22.06.2015 tarihinde adrese ulaşacaktı. Alıcı şubedeki arkadaşlar 22.06.2015 tarihinde dağıtıma çıkıp adresi bulamamışlar ve kesinlikle ne alıcıyı ne de göndericiyi (beni) aramadılar. Adres elektrik ve su faturasındaki adres ayrıca Yurtiçi Kargo'nun daha önce teslimat yaptığı bir adres, nasıl bulunamıyor ve niye telefon açılmıyor?

Ertesi gün şubelerini arıyorum belki 20 defa aradım telefonu açmıyorlar, sonunda ulaştım ve hem ilgisizlikle hem saygısızlıkla karşılaştım, telefon yüzüme kapandı. Genel merkeze 3 defa şikayet yazdım ve aradım, değişen bir şey olmadı. Bugün 25.06.15 Perşembe kargom hala ulaşmadı, gelin şubeden alın diyorlar.

Emre 47 Okunma

Cevaplar

  • Emre29 Haziran 2015

    Firmanın cevap olarak yazdığı mesajda bahsetmiş olduğu " yazılı açıklama " aşağıdadır. İyi Günler, geri bildiriminiz tarafımıza ulaşmış olup, 8823580 referans numarası ile kayıt altına alınmıştır. Konuyla ilgili sizinle en kısa sürede irtibata geçilecektir. İlginiz için teşekkür eder, bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, yurtiçi Kargo Servisi aş. Ben bu açıklamanın herhangi bir çözüm olduğunu düşünmüyorum. Burada da sizin bu şikayetimi çözümlemiş gibi davranmanıza anlam veremiyorum. Yurtiçi kargoyu şikayet etmekde çok haklı olduğumu bir kez daha görmüş oldum. Hala şikayetlere karşı ilgisiz ve çözümsüz bir firmasınız. Kendilerine yazılı şikayetim 1 hafta önce yapıldı ve telefon ile şikayetim 6 gün önce yapıldı. Hala beni arayıp irtibata geçen olmadı. Şikayet var'a yazınca yukarıda kopyaladığım yazı geldi ve orada da irtibata geçileceği söylenmiş fakat hala irtibata geçen olmadı. Zaten ben kargomu da şubeden aldırtmak zorunda kaldım. Yurtiçi Kargo da bu utançla çalışmaya devam edebilir.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi29 Haziran 2015

    Çözüme yönelik olarak gerekli işlemler gerçekleştirilmiş müşterimize alınacak aksiyonlar hakkında açıklama yazılı olarak yapılmıştır. Saygılarımızla Müşteri İlişkileri

  • Emre25 Haziran 2015

    Başlık uzun olduğu için çıkmamış, özellikle Mersin/ Mezitli şubenizdeki personel ilgisizliği ve saygısızlığından şikayetçiyim. Telefonlara cevap verilmiyor, verildiğinde saygısızca konuşuluyor ve şikayet edeceğim diyince telefon suratımıza kapatılıyor. Genel merkeze de bu konuyla ilgili şikayetlerimizi dile getirdik fakat herhangi bir gelişme göremedik. Şİkayetimizin bile üzerinden 2 gün geçti kargomuzu hala getirmediler...

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön