22 Ekim 2016

Yurtiçi Kargo Dağıtımı Geciktiriyor.

Paketim 21.10.2016 saat 12.40'da Salihli şubesine indi. Akşama kadar getirmelerini bekledim, gelmedi. Bugün sabah dağıtıma çıkmadan şubeden alıp bütün gün beklememek için şubenin 0236714*** hattını 2 kez aradım, cevap verilmedi. 0236713*** hattını aradım, bir süre sonra müzik kaydı devreye girdi. 7 dakika 17 saniye müzik dinlemek zorunda kaldım, yine cevap verilmedi. Çıktım şubeye gittim. Orada da ilgi gösteren yok.

Zorla dışarıda dikilen birisine paketimi almak istediğimi söyledim. Sisteme girdi, dağıtım da olduğunu söyledi. Yetkiliye bu paketi dün beklediği mi, bugün durumunu öğrenmek içi 2 hattı 3 kez aradığımı neden cevap verilmediğini sordum. Yüzüme bile bakmadan 3 gün teslim süresi olduğunu belirtti. Yurtiçi Kargo'nun şubeye gelen gönderileri aynı gün dağıtmamak gibi yüce bir ilkesi mi var? Telefonlara cevap vermemekte başka bir ilkesi mi?

Mehmet 60 Okunma

Cevaplar

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi24 Ekim 2016

    Çözüme yönelik işlemler gerçekleştirilmekte olup,müşterimize e-posta adresi üzerinden geri bildirim yapılmıştır. Saygılarımızla Yurtiçi Kargo Servisi AŞ Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön