18 Şubat 2013

Yurtiçi Kargo Dağıtımda Olan Kargom Gelmiyor!

15. 02. 2013 tarihinde aldığım ürünleri o gün kargo eden firma kapı numaramı yanlış yazmıştır kargo bilgisine. Bugün sabah Yurtiçi Kargo Kocasinan ekiplerinden dağıtım yapan kişi aradı şuan kapı no:19 un önündeyiz burada böyle bir isimli kişi yok dedi bende kapı numarasının 19 değil 10 olduğunu ve buraya teslim edilmesini rica ettim.

Bunun üzerine bana şuan oraya götüremeyiz şubeden gelip alınız yada 4-5 gün sonra tekrar dağıtıma çıkarırız o zaman alırsınız dedi. Bana bu mecburiyeti böyle sunmasını esef ile kınıyorum. Yapılan hizmetin kalitesini böylece görmüş oluyorum. Yaptırımlarınız sizin nasıl nasıl bir firma olduğunuzu ortaya koymakta. Siz nasıl bir müşteriyi tehdit edersiniz?

Taner 78 Okunma

Cevaplar

  • Taner20 Şubat 2013

    Merhaba, Telefon ile bilgi verildi dün için teslim edilecek denilmişti, bugün bitmek üzere halen teslim edilen birşey yok. Sizin eşkiyacılığınız dilinize vurmuş olmalıki yalanlarınız da günden güne ortaya çıkıyor. Yaptığınız düpe düz insanları salak yerine koymak.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi18 Şubat 2013

    Müşteriye telefon ile açıklama yapıldığında; Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön