12 Temmuz 2014

Yurtiçi Kargo Dağıtımda Dediler Ama Kargom Hala Gelmedi!

Yurtiçi Kargo hep problem hep problem..

Dün gün içerisinde elimde olması gereken ürün bu gün bu saat oldu hala gelmedi sabah 11'de Yurtiçi Kargo'ya gittim kargomu almak istiyorum dedim dağıtımda dediler saat şuan 14:30 geliyor ve hala yok...

Çalışanınız 13:30'a gelmezse 13:30 - 17:00 saatleri arası gelip alabilirsiniz dedi mükemmelsiniz kargoda bir numarasınız gerçekten sizin ayağımıza getirmeniz gerekirken biz bu sıcakta ayağınıza geliyoruz ayıp!

Şuan bakıyorum bir kargom da geri dönmüş şubeye neden?
Haritada görüldüğü gibi teslim etmeniz gereken yer arabayla en fazla 5 dakikalık yol!!

Bayram 101 Okunma

Cevaplar

  • Bayram20 Temmuz 2014

    Bu yoruma cevap vermemeliler ilk önce Sabah saat 08:48 ve 11:08 de aramışsınız keşke bu hızınızı kargo teslimatında da gösterebilseniz o zaman hiç bir problem olmayacaktı.. Ayıraca belirtmek gerekirse ben o gün kargom gelmediği için saat 15:00 civarı gidip şubeden teslim aldım. bu konu hakkında başka nasıl bir çözüm bulabilirsiniz bilmiyorum ama benim yapacağım tek firmanızı tercih etmemek olacak.

  • Bayram14 Temmuz 2014

    Sabah saat 08:48 ve 11:08 de aramışsınız keşke bu hızınızı kargo teslimatında da gösterebilseniz o zaman hiç bir problem olmayacaktı.. Ayıraca belirtmek gerekirse ben o gün kargom gelmediği için saat 15:00 civarı gidip şubeden teslim aldım. bu konu hakkında başka nasıl bir çözüm bulabilirsiniz bilmiyorum ama benim yapacağım tek firmanızı tercih etmemek olacak.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi14 Temmuz 2014

    Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik yazılı açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön