01 Kasım 2016

Yurtiçi Kargo Dağıtıma Çıkmayan Paket.

19.10.2016 tarihinde n11.com sitesi üzerinden "hızlı gönderi" ile satın almış olduğum ürün, 21.10.2016 tarihinde, dağıtımı yapacak olan şube "Gaziantep şube"ye gelmiş bulunmaktadır. O tarihten itibaren şubede, "ilk dağıtım gününde dağıtıma çıkacak" gözükmektedir. Bir defa web sitesi üzerinden, bir defa da telefon şubesi üzerinden şikayet kaydı oluşturdum, 4 defa telefonla, dönüş olmadığı için aradım, bugün yani 31.10.2016 tarihinde beni telefonla arayıp, şikayetimin ne olduğunu sordular, kargomun yerini sistemden kontrol ettiler ve şubeyi arayıp döneceklerini söyleyip telefonu kapattılar. Saat 18:30 sularında tekrar telefonla arayıp sorduğumda, şikayetin kapatıldığını ve bana dönüş yapılmış olduğunu söylediler. Artık Yurtiçi Kargo, otokontrolsüz bir firma. Şubelerini kontrol edemez, şikayetlere cevap veremez durumda. Tek yapması gereken işi: kargo teslimatını yapamıyor.

Gülfem 39 Okunma

Cevaplar

  • Gülfem 02 Kasım 2016

    10 gün kargoda bekleyen paketin izahını yapmak için müşterisine ulaşmaya çalışan bir şirketten kalite beklemek olanaksızdır. Kendi otokontrolünü kaybetmiş, şubelerinin düzeninden haberi olmayan Yurtiçi Kargo, adını her gün lekelemeye devam edecektir.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi01 Kasım 2016

    Çözüme yönelik işlemler gerçekleştirilmekte olup,müşterimize e-posta adresi üzerinden geri bildirim yapılmıştır. Saygılarımızla Yurtiçi Kargo Servisi AŞ Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön