25 Kasım 2015

Yurtiçi Kargo Dağıtım Yapamıyor.

Şubeyi arıyorum 5 dk bekledikten sonra bir bayan açıyor zorla dağıtıcının numarasını alıyorum arıyorum, çalıyor çalıyor açmıyor yapamayacaksanız kapatın gidin. Bu kaçıncı Yurtiçi vakası 23k dan fazla şikayet almış, isteseniz bu kadar şikayet olmaz şuraya bak.

Ayın 20'sinde şubeye gelen kargo bekliyor bekliyor ve yanlış varış yeri yazıyor, ne yaptıklarını kendileri bile bilmiyorlar. Kaç gündür kargom burada ama ne hikmetse teslim edilmedi. Yurt dışından aldım kargo seçemedim haliyle uzunca bir metin yazdım.Yeter artık.

Cem 40 Okunma

Cevaplar

  • Cem 01 Aralık 2015

    amerika'dan 5 günde gelen kargoyu 5 günde teslim eden yurtiçine selam olsun gelen adam 40-45 yaşlarında ağzında sakız işinden bi haber kutuyu uzatıp gidiyor teslim aldığıma dair imza atmam gerekmiyor mu dedim ben aşağıda ayarlıyorum gibi saçma bir cevap verdi her kargom geldiğinde 1 hafta beklememek istediğimi söylediğimde zor bela telefon numarasını aldığımda, daha önce 10 kez aramış olduğum şubeden zorlukla aldığım telefon No. Öldüğünü gördüm durumu söyledim neden açmıyorsunuz diye sorduğumda telefon arabada kalıyor diye saçma bir cevap daha geldi. Bu kargocu kılığında gezen adamın adının Zeki olduğu oğrendim umarım gerekli işlem yapılır böyle bi kalite anlayışı olamaz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön