Yurtiçi Kargo Çözüm Odaklılıktan Çok Uzaklar!

Ebru G. |

Bir firmadan tüm Türkiye'ye teslimat kapsamında ürün aldım, anlaşmalı kargoları Yurtiçi Kargo imiş. Ürünüm Kapadokya Yurtiçi Kargo şubesine ulaşmış ancak köy/ilçeler teslimat yapamayacaklarını ilettiler. Peki nasıl yapalım bir çözüm sunun dedim gelip şubeden 3 gün içinde alsınlar dediler.

Peki dedim ama daha 3 günü beklemek dursun ertesi gün sabah ürünümü gerisin geri İstanbul'a yollamışlar. Elektronik bir cihaz yollamıştım, artık git gel ne hale geldi sormuyorum bile. Genel müdürlük şikayet hattının çözümü de uyarı yaptık oldu.

Böylesi bir firmanın böylesi yaklaşımını da alkışlıyorum. Müşteri hizmetleri şikayet çözmek için vardır ama yetmiyormuş birde dilekçeyle şubeye başvuracakmışım, bravo sizin müşteri hizmetinize...

Etiketler :

Şube Personel Davranışı Teslim Personel Davranışı Geç Teslimat Kapıya Teslimat Yapmama Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ebru G.
  17 Eylül
  09:34

  yurtiçi kargo müşteri hizmetleri bana dönüş yapmıştır ancak hala şikayetimin çözümüne yardımcı olamamıştır,yine prosedürlerinden bahsedip dilekçe yazmamı istemiştir.
  zaten şikayet için dosya açtırmama,ilgili yerlere başvurmama rağmen bir şikayet çözümü için daha ne yapmam gerekiyor anlamadım

 • 17 Eylül
  09:16

  Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik açıklama yapılmıştır.

  Saygılarımızla,

  Müşteri İlişkileri