Yurtiçi Kargo Çobançeşme Şubesinde Hizmet Kalitesizliği!

Cem A. |

İmkanım olsa Yurtiçi Kargo ile ömrüm boyunca çalışmam. Çobançeşme şubesi bu derece soğuttu beni bu firmadan. Genel Merkezlerine şikayet etmenin de hiç bir etkisi yok, çünkü herhangi bir ceza uygulamıyorlar, hatta ilgilenmiyorlar bile. Neden mi buraya yazıyorum, en azından diğer insanlar da okusun diye yazıyorum. Kargo şubesi ile evimin arası yürüyerek 10 dk tutmaz. Ama nedense, internetten takip ediyorum.

Kargolarım hiçbir zaman şubeye ulaştığı gün bana teslim edilmiyor. Bakıyorum, şubeye sabah 10 da gelmiş mesela ama akşam saat 19:00 kadar bana teslim edilememiş. Açıklamada ya " zaman yetmedi " yazar ya da " evde bulunamadı " yazar ki hanım evdedir. Genelde şubeye uğrayıp kendim teslim alırım.

Etiketler :

Geç Teslimat Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Cem A.
  06 Ağustos
  15:20

  Müşteri hizmetlerinden arayarak burada yazdıklarımı tekrar duymak istediler. Şube Hakkında gerekli işlemlerin yapılacağını bildirdiler. Konunun takipçisiyim, şube kendine çeki düzen vermeyecek olursa tekrar bir şikayette bulunacağım. Ta ki düzelene kadar.

 • 06 Ağustos
  14:48

  Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik açıklama yapılmıştır.

  Saygılarımızla,

  Müşteri İlişkileri