25 Temmuz 2016

Yurtiçi Kargo Çıldırtmaya Devam Ediyor!

Tanımadığım bir telefondan arandım, karşıma çıkan erkek yaklaşık 3 kez "S***" dedi! Birisi dalga geçiyor diye düşünürken, kimsiniz diye sordum, "S***** mısın" diyor? Kimsiniz kardeşim deyince, Yurtiçi Kargo dedi! Nasıl oluyor da ismimle hitap edebiliyorsunuz, ad ve soyad kullanmanız gerekmiyor mu? Deyince bağırarak:
- "Ben insan değilim"diyerek, telefonu yüzüme kapadı. Tekrar aramama rağmen açmadı, kargoyu da bırakmadan gitti. Bu durumdan sonra da doğal olarak, Yurtiçi Kargo'ya şikayet ve telefon sürecim başladı ve bu esnada A****** uçuş işlemlerimi yapmaya çalışıyorum. Yurtiçi Kargo'yu bulmak ne mümkün, açılmayan telefonlar, 10 dakika müzik dinledikten sonra karşına çıkan müşteri temsilcisi ve dediklerini anlamayan bir eleman.

Seyhan 70 Okunma

Cevaplar

  • Seyhan 28 Temmuz 2016

    Evet şahsıma dönüş yapıldı, ama şikayetim hiçbir şekilde yanıtlanmadı. Çok sinirlendiğim ve haketmediğim bir harekete maruz kaldığım için, şikayetim sırasında zaman harcadığım için elemanla ilgili nasıl bir işlem yaptıklarını sordum, bilgi veremediklerini söylediler. Özür dilemediler. Neyin geri bildirimi yapıldı?

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi25 Temmuz 2016

    Çözüme yönelik işlemler gerçekleştirilmekte olup,müşterimize telefon no bilgisi üzerinden geri bildirim yapılmıştır. Saygılarımızla Yurtiçi Kargo Servisi AŞ Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön