Yurtiçi Kargo Ciddiyetsizlik!

Aylin M. |

2 gün önce Yurtiçi Kargo'ya talep bırakmama rağmen takip kodu:3472460 kodlu kargo talep etmeme rağmen hiç kimse kargoyu almaya dahi gelmedi ki çağrı merkezinden bundan 1 kaç ay önce de şikayetimi iletmeme rağmen. Bu kadar mı duyarsız olabilirsiniz?

Etiketler :

Adresten Teslim Almama Şube Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Aylin M.
  15 Haziran
  10:36

  Hala gelen giden yok çıldırıcamm.

 • Aylin M.
  13 Haziran
  13:36

  Bu ikinci şikayetim. Gelip kargom alınmafan defalarca bu şikayeti izin verildiği sürece yayınlayacağım.
  Evet bravoooo size. Hiç kimse gelmedi. Şikayet ettiğim halde hiç kimseyi göndermemiş olmanıza rağmen 2 kere kurye talep ettim çağrı merkezinden. Kimse yok yine kimse yok. Karşılığında siz iptal ettirmişsiniz diye bir karşılık aldım çağrı merkezinden. yazık gerçekten çok yazık. Ne günlere kaldık. Ben hayatımda sizin kadar işini en alt seviyede yapan müşteriyi kale almayan onun yanında müşteriyi enayi yerine koyan bi kurum görmedim.

 • Aylin M.
  13 Haziran
  10:15

  Evet bravoooo size. hiç kimse gelmedi. 2 kere kurye talep ettim birde şikayetim üstüne yine. Kimse yok yine kimse yok. karşılığında siz iptal ettirmissiniz diye bir karşılık aldım çağrı merkezinden.

 • 09 Haziran
  14:58

  Çözüme yönelik olarak gerekli işlemler gerçekleştirilmiş müşterimize alınacak aksiyonlar hakkında açıklama yazılı olarak yapılmıştır.

  Saygılarımızla

  Müşteri İlişkileri