Yurtiçi Kargo Ciddiyetsiz Firma...

Hasan K. |

İnternet üzerinden Yurtiçi Kargo ile gelen bir ürün Kurban Bayramından önce 9 Eylül'de kargoya verildi. Bayramdan önce almak gibi bir beklentim yoktu zaten. Ancak bayramdan sonra 1 hafta geçmesine rağmen ürünün halen teslim edilmemesi üzerine ürünü satın aldığım firmadan telefon geldi ve ürünün iadesi sisteme girildiğini belirttiler. Yoğun uğraşlar sonucunda şubeden bir yetkili ile görüştüm. Adrese sabah saat 08:10'da gelindiğini kimse bulunamadığını belirttiler.

Beyana bakar mısınız. Zaten bu adamlar 9 dan önce şubeden çıkmıyorlar. Adama diyorum ki tamam madem o zaman yarın gönderin olmaz diyor neden diye çıkışınca söyleyeyim arkadaşlara yarın ulaştırmaya çalışsınlar diyor. Sonra aradan birkaç gün geçiyor yok arıyorum kargoyu kargo aldığım firmaya iade edilmiş. Çağrı merkezini aradım devamını yazamıyorum sığmıyor. Yani adamlar o kadar ciddiyetsiz ki anlatmayla bitmez.

Etiketler :

Şube Personel Davranışı Kapıya Teslimat Yapmama

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hasan K.
  01 Ekim
  02:02

  Yalan. E-posta üzerinden geri bildirim yapılmıştırmış. Ne bildirimi hani nerede. Aradan kaç gün geçmiş şikayet kaydına dönen bile yok. Adamların çalışanları bıkmışlar zaten bu kargodan kaldı milleti memnun edecekler.

 • 30 Eylül
  17:23

  Çözüme yönelik işlemler gerçekleştirilmekte olup,müşterimize e-posta adresi üzerinden geri bildirim yapılmıştır.

  Saygılarımızla

  Yurtiçi Kargo Servisi AŞ

  Müşteri İlişkileri