Yurtiçi Kargo Cibali Şubesi Teslimatı Bilerek Eve Yapmıyor!

Abdülkadir K. |

Yurtiçi Kargo Avrupa Bölgesi Cibali Şubeniz ısrarla eve teslim yapmamakta direnmekte. Şöyle ki her ay en az iki kere evimi tarif etmeme ve ilgili pazarın mahalleme kurulmadığını belirtmeme rağmen, bilerek ve isteyerek kargolarımı bana ulaştırmıyor. Bu sebepten dolayı Yurtiçi Kargo'yu kullanmıyorum. Lakin ilgili alışveriş yaptığım kuruluş anlaşmalı olduğundan, her seferinde bu sıkıntıyla karşı karşıya kalıyorum.

Cibali biriminize zaten telefonla ya da mail ile ulaşmak mümkün değil. Ulaşılsa da her bana dönüş yapıldığında, evde yoktunuz bahanesiyle gayri ciddi bir tavır takınmaktalar. Gönderi Kodu:118074765443

Etiketler :

Şube Erişim Kapıya Teslimat Yapmama

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Abdülkadir K.
  28 Temmuz
  18:30

  Ürün hala şubede bekletilmekte, kesinlikle geri dönüş yapılmıyor, zira gelmedikleri eve geldik dediklerinden geri dönüş yapmalarının da bir önemi kalmıyor, bu tarz firmaları müşteri unutmamalı gereken hassasiyeti göstermeli ki aynı durumla başkaları da karşılaşmasın.

 • Abdülkadir K.
  25 Temmuz
  10:51

  Kesinlikle sorunum çözülmedi adeta müşteriye biz ne dersek o olur şeklinde bir yaklaşımları bulunmakta.

 • 25 Temmuz
  10:45

  Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik açıklama yapılmıştır.

  Saygılarımızla,

  Müşteri İlişkileri