Yurtiçi Kargo Çengelköy Şube Kargoyu Gelip Almıyor.

Mehmet A. |

Ayın 16'sında gelen kargomun arızalı çıkmasından dolayı aynı gün geri iadesi için kargo talep etmeme rağmen bu zamana kadar hala kargo gelmedi.
Ayın 16'sına talep ettim aynı gün geleceklerdi gelmediler 17'sine dediler gelmediler sonra 18'i saat 1'e kadar gelip alacak arkadaşlar dediler gelmediler. Sonra aradım Yurtiçi Kargo çağrı merkezini kontrolünü sağlayıp kargo talebimin iptal olduğunu şubenin çalışma alanı dışında olduğunu söylediler. Yani 2 gün önce kargomu getiren şube 2 gün sonra geri alımını yapmamak için talebi reddediyor. Sonra genel merkezi aradım yine talep oluşturdular. Pazartesi alınacak dediler. Öğleden önce aradım 18:00'e kadar geliyor dediler iyi dedim yine gelmediler.

Etiketler :

Adresten Teslim Almama Şube Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mehmet A.
  23 Nisan
  18:52

  Bugün ayın 23 ü. Tam 1 hafta oldu. her gün çağrı merkezini arıyorum yeni bir talep açıyorlar ve yeni bir şikayet oluşturuyorlar. Ve 1 haftadır her gün arıyorum yarın gelecek kesin diyorlar. Ama bugün de gelen giden kimse yok.

  Ayrıca bana yazılı açıklama yapılmadı. Dediğim gibi ben her gün arıyor bilgi arıyorum şimdi de aradım çağrı merkezini. Konuştuğum bayan yeniden talep oluşturdu ve şikayet açtığını söyledi. Yani yine elde var sıfır (0).

 • 23 Nisan
  09:15

  Çözüme yönelik olarak gerekli işlemler gerçekleştirilmiş müşterimize alınacak aksiyonlar hakkında yazılı açıklama yapılmıştır.

  Saygılarımızla

  Müşteri İlişkileri

 • Mehmet A.
  22 Nisan
  21:09

  Bugünde gelmediler. Milletçe alkışlıyoruz.

 • Mehmet A.
  21 Nisan
  22:09

  Bugünde gelmediler. Buradan firmayi tebrik ediyorum. Çalışma prensipleri, iş anlayışları çok iyi. 1 haftadır oyalıyorlar beni. 15 gün sonra gelip alacaklar kargoyu sanırım. Aldığım sirkette 15 gün sonra iade yaptığım için kabul etmicekler. Gerçekten alkisliyorum yurt içi kargoyu.