05 Mayıs 2016

Yurtiçi Kargo Çankaya Şubesi-1...

4 Mayıs saat 19.00 civarında kargomu teslim almaya Hilal Mahallesi/Çankaya/Ankara şubesine gittim. Çalışanlardan biri tam o sırada yetkili kişiye çıktığını haber verdi ve o sırada kapıdan girişte sağdaki odada oturan hanımefendi (sanırım kendisi üst düzey yetkili kişi) bir anda bas bas bağırmaya başladı. Dediklerini tam olarak dinlemedim ancak "Bunu ben sabah geldiğimde yapmak zorunda mıyım? Bunu sen yapacaksın. Yapacaksın diyorum sana" gibi cümleler söyledi. Karşısındaki çalışan yapabileceği bir şey olmadığını anlatmaya çalışıyordu ama problem her neyse üst düzey yetkili kişi bağırmaya devam etti. Çalışan bayan çıktıktan sonra tam olarak "Geri******ı" diye bağırdı. Bende o sırada çalışan diğer arkadaşların paketimi bulması için bekliyordum ve "Gerize*****ı" diyen bayana, en azından müşterilerin yanında bu şekilde konuşmaması gerektiğini söyledim. Aldığım cevap ise "Bu sizi ilgilendirmez".

İpek 213 Okunma

Cevaplar

  • İpek06 Mayıs 2016

    Bende karşılık olarak İnsan Kaynaklarına bu şekilde iletmeliyim o zaman dedim ve tekrar aldığım cevap "İletin." oldu. Müşterilere ve çalışanlara bu şekilde davranan bir insanın karşısındaki kişi kim olursa olsun "gerizekalı" kelimesini hiçbir şekilde kullanmaması gerektiğini düşünüyorum. Ayrıca müşteri memnuniyetsizliği ve çalışanların yüksek derecede saygısızlığının içerildiği bir durum söz konusu. Umarım bu konuşmaları gerçekleştiren "üst düzey yönetici" olduğunu düşündüğüm "kızıl saçlı" bayanın bu davranışı gerektiği şekilde üstleri tarafından değerlendirilir ve gereken yapılır

  • İpek05 Mayıs 2016

    Bende karşılık olarak İnsan Kaynaklarına bu şekilde iletmeliyim o zaman dedim ve tekrar aldığım cevap "İletin." oldu. Müşterilere ve çalışanlara bu şekilde davranan bir insanın karşısındaki kişi kim olursa olsun "gerizekalı" kelimesini hiçbir şekilde kullanmaması gerektiğini düşünüyorum. Ayrıca müşteri memnuniyetsizliği ve çalışanların yüksek derecede saygısızlığının içerildiği bir durum söz konusu. Umarım bu konuşmaları gerçekleştiren "üst düzey yönetici" olduğunu düşündüğüm "kızıl saçlı" bayanın bu davranışı gerektiği şekilde üstleri tarafından değerlendirilir ve gereken yapılır.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön