Yurtiçi Kargo Çalışanları Çok Saygısız!

Aydin D. |

Eskişehir - Lületaşı Yurtiçi Kargo gelen kargoyu kontrol için açtığımda içinden hurda çıkması dolayısı ile görevliye tutanak tutmasını istediğimde yetkisinin olmadığını belirterek tutanak tutmadı açılmış paketi de geri almadı. Bu kez Yurtiçi Kargonun Eskişehir Porsuk şubesinden paketi gönderenin adına geri kargoladım. Gönderi yapan paketi almamış geriye bana gelmiş Yurtiçi Kargo bana hiç bir şekilde ulaşmış haber vermiş değil. Üstelik de ben duyma özürlüyüm. Çok kötü bir firma.

Etiketler :

Hasarlı/Eksik Kargo Teslimi Teslim Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Aydin D.
  23 Ağustos
  16:43

  Şikayetime hiç bir yanıt vermeyen bu firma üstelik kargoya ek olarak SMS ücreti aldığı halde SMS ücretlerinin üzerine yatarak hiç bir zaman SMS ile kargonuz yolda veya kargonuz geldi gibi bir bilğilendirme dahi yapmıyor bu yurtiçi firmasına hiç güvenmiyorum artık ne TUTMASI GEREK RAPORU TUTUYOR NEDE doğru dürüst bir cevap veriyor devlet bu gibi firmaları neden denetlemez küçücük bir paketi otobüs firmalarının bir adam taşıma ücreti alıyorlar üstelik

 • Aydin D.
  21 Ağustos
  12:53

  Henüz firmanın bildirdiği çözüme yönelik yazılı hiç bir bilgi almış değilim

 • 21 Ağustos
  08:53

  Çözüme yönelik olarak gerekli işlemler gerçekleştirilmiş müşterimize alınacak aksiyonlar hakkında açıklama yazılı olarak yapılmıştır.
  Saygılarımızla
  Müşteri İlişkileri