28 Temmuz 2015

Yurtiçi Kargo Çağlayan Şubesi Paketi Bekletiyor.

Yurtiçi kargonun kargo takip sayfasından takip ettiğim kargom 23.07.2015 tarihinden beri çağlayan şubede beklemede görünüp her gün bir sonraki dağıtım gününde dağıtıma çıkacaktır. Notu ile teslim edilemedi statüsünde bekliyor.

Yurtiçi kargo'nun 444 numarasına 2 kere ulaşarak şikayetimi bildirmeme çağlayan şube ile aynı mahallede olmama rağmen niye kargom gelmedi diye sorduğumda şubeyi aradınız mı? Şubeyi arayın diyorlar. Size şikayetiniz ile ilgili geri dönüş yapılır deyip kapatıyorlar. Şikayetim ile ilgili geri dönüş almadığım gibi kargom hala ilk dağıtım gününde dağıtılacak gözüküyor.

Sayın yetkili soruyorum; Sizin ilk dağıtım gününüz ne zaman?

Zeynep 169 Okunma

Cevaplar

  • Zeynep29 Temmuz 2015

    Çözüme yönelik aksiyon gerçekleştirilmemiştir. Defalarca çağrı merkezini aramama, ricalarda bulunmama rağmen aranmadım. Çağlayan şubenin açık olup olmadığını bile sordum ve açık tabii denildi. Sadece çok yoğunlar gibi bir cevap verildi. Kendi kişisel çabalarımla araştırıp bir telefon numarasından şube yetkilisine ulaştığımızda şubenin kapandığını öğrendik. Çağrı merkezinin haberi bile yok! Rica ile kargolarımıza ulaştık. Ulaştıktan yarım saat sonra aranıyorum ve kargonuz ulaşmış gibi bir cümle ile karşılaşınca çıldırmak içten bile değil. Şimdi sorunu kim çözdü? Siz mi ben mi?

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi29 Temmuz 2015

    Çözüme yönelik olarak gerekli işlemler gerçekleştirilmiş müşterimize alınacak aksiyonlar hakkında açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön