13 Mayıs 2015

Yurtiçi Kargo Büyük Sorun.

İnternet üzerinden yaptığım alışverişlerde mecburen kullandığım Yurtiçi Kargo'dan iki ayda toplam 18 kargom geldi. Hiç birisi doğru düzgün teslim edilmedi. Hatta gelmeyenleri zorla aldım. En son yatak odası takımını getirmek için aradılar ve kargocu şunları söyledi - Abi tek başıma nasıl çıkartacağım ben bu kadar malı yanımda kimse yok!

Bende bana neden söylüyorsun müdürüne söylemen gerekmiyor mu dedim onlara söyledim adam yok istersen götürme dediler dedi! ve buraya gelen kargocu ile birlikte 11 kata kendi kargomu taşımak zorunda kaldım. Saatlerce Yurtiçi Kargo genel müdürlüğünü aradım kimse açmadı defalarca oluşturduğum şikayet kayıtlarına da kimse cevap vermedi.

Akın 25 Okunma

Cevaplar

  • Akın 18 Mayıs 2015

    Hiçbir şekilde hiçbir işlem gerçekleştirilmedi ve bana hiçbir şekilde açıklama yapılmadı! mağduriyetim devam ediyor! Paramparça gelen kargo hala elinizde! Ve sizi dava edeceğim. Benim ile sözlü veya yazılı olarak iletişime geçmeden ve bilgi vermeden buraya açıklama yapıldı yazamassınız!

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi18 Mayıs 2015

    Çözüme yönelik olarak gerekli işlemler gerçekleştirilmiş müşterimize alınacak aksiyonlar hakkında açıklama yazılı olarak yapılmıştır. Saygılarımızla Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön