Yurtiçi Kargo Büyük Sorun.

Akın O. |

İnternet üzerinden yaptığım alışverişlerde mecburen kullandığım Yurtiçi Kargo'dan iki ayda toplam 18 kargom geldi. Hiç birisi doğru düzgün teslim edilmedi. Hatta gelmeyenleri zorla aldım. En son yatak odası takımını getirmek için aradılar ve kargocu şunları söyledi - Abi tek başıma nasıl çıkartacağım ben bu kadar malı yanımda kimse yok!

Bende bana neden söylüyorsun müdürüne söylemen gerekmiyor mu dedim onlara söyledim adam yok istersen götürme dediler dedi! ve buraya gelen kargocu ile birlikte 11 kata kendi kargomu taşımak zorunda kaldım. Saatlerce Yurtiçi Kargo genel müdürlüğünü aradım kimse açmadı defalarca oluşturduğum şikayet kayıtlarına da kimse cevap vermedi.

Etiketler :

Teslim Personel Davranışı Kapıya Teslimat Yapmama

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Akın O.
  18 Mayıs
  18:38

  Hiçbir şekilde hiçbir işlem gerçekleştirilmedi ve bana hiçbir şekilde açıklama yapılmadı! mağduriyetim devam ediyor! Paramparça gelen kargo hala elinizde! Ve sizi dava edeceğim. Benim ile sözlü veya yazılı olarak iletişime geçmeden ve bilgi vermeden buraya açıklama yapıldı yazamassınız!

 • 18 Mayıs
  15:22

  Çözüme yönelik olarak gerekli işlemler gerçekleştirilmiş müşterimize alınacak aksiyonlar hakkında açıklama yazılı olarak yapılmıştır.

  Saygılarımızla

  Müşteri İlişkileri