19 Nisan 2013

Yurtiçi Kargo Burdur Merkez Yazılı Kargoyu İlçeye Gönderdi!

190569219737 takip nolu kargomun üzerindeki adres Burdur Merkez yazmasına rağmen kargomun Burdur'un Bucak ilçesine gönderildiğine dair yurtiçi kargodan mesaj alır almaz önce burdur şubesini aradım. Bana şok edici bir cevapla Bucak şubesinin telefonunu vererek orayı arayıp kargomun oraya geldiğinde burdura gönderilmesini istediğimi söylememi istediler.

Bu işlemi kendilerinin yapması gerektiğini belirterek yurtiçi kargonun 4449999 nolu telefonunu aradım kargonun merkeze yönlendirilmesini istedim. Burada da yanlışlığın düzeltilemeyeceğini belirttiler. Yarın mutlaka elimde olması gereken kargom yetkilerin amatörlük ve ilgisizlik nedeniyle elime geçemeyecek. Yurtiçi kargoyu asla kullanmayacağız.

Hakan 21 Okunma

Cevaplar

  • Hakan 19 Nisan 2013

    Çözüme yönelik olarak gerekli hiç bir işlem yapılmamış kargom bucak ilçesine gitmiştir. oradan tekrar burdur merkeze yönlendirilmiştir. sonuçta bugün elime geçmesi gereken kargom okul adresimden dolayı pazartesiye kalmıştır. üzerinde il merkezi adresi olan kargo bucak ilçesine gönderildiği mesajından sonra bilgi verdiğim hiç bir yetkili yoldaki kargoyu il merkezine yönlendiremediği gibi yalan yanlış cevap mesajlarıyla yurtiçi kargo saygınlığını ben ve öğretmen arkadaşlarımca tamamen yitirmiştir. tarafımıza bir özürbile çok görülmüştür.kamuoyuna saygılarımla.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi19 Nisan 2013

    Çözüme yönelik olarak gerekli işlemler gerçekleştirilmiş müşterimize alınacak aksiyonlar hakkında açıklama yazılı olarak yapılmıştır. Saygılarımızla Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön