Yurtiçi Kargo Boşuna Zaman Ve Para İsrafı!

Alper Tunga Ö. |

Manisa Yurtiçi Kargo Mesir şubesi, mecburen bu şubeyle muhatap oluyoruz. Niye dağıtım yaptığı alanda oturuyoruz... Diğer ulusal kargo şirketleri çok profesyonel, gelmeden önce arıyorlar evde olup olmadığımızı soruyor, değil isek uygun bir zaman diliminde kargomuzu evimize teslim ediyorlar.

Mübarek kayıtlarımızı süpervizörler kontrol etsin, Alper Tunga Ö. bu güne kadar Yurtiçi Kargo firmasından teslim edilen kargolarının hangisini evden aldı? Bak kontrol et hepsi şubeden teslim alınmıştır.

Bıktım artık bu saçmalıktan iletişim çağında böyle iletişimsizlik ve koordinasyonsuzluk. Birde lider kargo firması olacaksınız. Şikayetim var arkadaş bu bir yazılım arge çalışmasıyla çok kolay çözebilir.

Etiketler :

Şube Personel Davranışı Teslim Personel Davranışı Kapıya Teslimat Yapmama

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Alper Tunga Ö.
  14 Ocak
  17:23

  Müşteri hizmetlerinden arandım, şikayetimi aktardım ancak şikayetimin çözümüne yönelik bir girişim göremedim. Bu sadece benim şikayetim değil sanırım tüm kullanıcıların sorunu. Bunu çözmek isteyen firma çözer. Çözmek istemezlerse biz kargo şubelerine gitmeye devam ederiz. Birde düşünün kargo firmasının işlevini yerine getirememesi kaynaklı boşa harcanan mazot milli servet. Başka söze gerek yok sanırım

 • 11 Ocak
  16:37

  Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik açıklama yapılmıştır.  Saygılarımızla,  Müşteri İlişkileri