11 Ocak 2014

Yurtiçi Kargo Boşuna Zaman Ve Para İsrafı!

Manisa Yurtiçi Kargo Mesir şubesi, mecburen bu şubeyle muhatap oluyoruz. Niye dağıtım yaptığı alanda oturuyoruz... Diğer ulusal kargo şirketleri çok profesyonel, gelmeden önce arıyorlar evde olup olmadığımızı soruyor, değil isek uygun bir zaman diliminde kargomuzu evimize teslim ediyorlar.

Mübarek kayıtlarımızı süpervizörler kontrol etsin, Alper Tunga Ö. bu güne kadar Yurtiçi Kargo firmasından teslim edilen kargolarının hangisini evden aldı? Bak kontrol et hepsi şubeden teslim alınmıştır.

Bıktım artık bu saçmalıktan iletişim çağında böyle iletişimsizlik ve koordinasyonsuzluk. Birde lider kargo firması olacaksınız. Şikayetim var arkadaş bu bir yazılım arge çalışmasıyla çok kolay çözebilir.

Alper 93 Okunma

Cevaplar

  • Alper14 Ocak 2014

    Müşteri hizmetlerinden arandım, şikayetimi aktardım ancak şikayetimin çözümüne yönelik bir girişim göremedim. Bu sadece benim şikayetim değil sanırım tüm kullanıcıların sorunu. Bunu çözmek isteyen firma çözer. Çözmek istemezlerse biz kargo şubelerine gitmeye devam ederiz. Birde düşünün kargo firmasının işlevini yerine getirememesi kaynaklı boşa harcanan mazot milli servet. Başka söze gerek yok sanırım

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi11 Ocak 2014

    Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön